خانه / درب اتوماتیک ریلی
درب اتوماتیک ریلی
درب اتوماتیک ریلی

درب اتوماتیک ریلی

[us_post_title align=”center” tag=”h1″ migration_add_content=”1″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22margin-bottom%22%3A0%7D%7D”]

درب اتوماتیک ریلی

درب اتوماتیک ریلی

شرکت گزینه طلایی لیست قیمت محصولات مرتبط با درب پارکینگ ریلی خود را کاهش داد. هزینه تمام شده نصب و راه اندازی نیز تا بیش از ۱۷ درصد کاهش یافته است. چه محصولاتی در ساخت درب پارکینگ ریلی استفاده می شوند؟

* موتور درب پارکینگ ریلی

* دندان شانه ای مخصوص درب پارکینگ ریلی

* مرکز کنترل و متعلقات آن

* ریل مخصوص جهت قرار گرفتن درب روی آن

* چشمی و فلاشر درب پارکینگ ریلی

[us_image image=”6647″ size=”full” onclick=”lightbox” animate=”afc” animate_delay=”0.2″]

درب اتوماتیک ریلی

گزینه طلایی با اقداماتی جدید سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد به دلیل نوسانات شدید قیمت انواع محصولات مرتبط با درب برقی پارکینگ سعی کردیم تا با کاهش قیمت ها تا حد ممکن در مسیر مشتری مداری گام برداریم در ادامه توضیحاتی از روند اجرای یک پروزه نصب درب پارکینگ ریلی را پیگیری می کنیم.

ابتدا سایز محیطی را به دست می آوریم عرض و طول که مشخص شد درب با ابعاد به دست آمده ساخته می شود ولی هنوز مانند یک درب معمولی ریلی عمل می کند و هیچگونه کنترلی روی آن نداریم درب را در محل نصب استقرار داده و دندان شانه ای را به درب متصل می کنیم سپش موتور الکترومکانیکی را روی زمین محکم می کنیم به گونه ای که قسمت بیرون زده از موتور روی دندان شانه ای قرار گیرد در مرحله بعد بخش های الکترونیکی که به مرکز کنترل مشهور است نصب و ریموت ها را تست می کنیم باید دقت کنید که چشمی و فلاشر در محل های مناسب خود قرار گیرند.

عملکرد چشمی بسیار مهم است چرا که جهت تشخیص مانع نصب می شود و باید بدون خطا باشد.

درب های اتوماتیک ریلی به دو نوع پارکینگی و شیشه ای تولید می شود. در نوع پارکینگی آن چندین مدل تولید و قایل نصب است برای مثال یکی از نمونه درب های اتوماتیک ریلی قایل نصب در ورودی درب پارکینگ درب اتوماتیک ریلی Gator می باشد.

ویژگی موتور آن به شرح زیر است:

* قدرت جابجایی ۶۰۰ کیلو

* برق مصرفی ۲۴ ولت

* قابلیت جابجایی درب با طول ۶ متر

درب های اتوماتیک ریلی

درب اتوماتیک ریلی

درب برقی ریلی پارکینگ:

اگر بخواهیم خدمات مرتبط با درب پارکینگ را نام ببریم یکی از مهم ترین آن ها درب برقی ریلی پارکینگ خواهد بود این نوع درب ساختار ساده و عملیات نصب و راه اندازی ساده ای دارد ولی نباید فراموش کنیم که ایمنی در همه نوع درب برقی از اهمیت بسزایی برخوردار است در نوع ریلی نیز ایمنی دیوارها باید مدنظر باشد و زیرساخت ها نیز بایستی از نظر ایمنی مورد بازبینی قرارگیرند یک تیم باتجربه نصب کننده درب برقی ریلی می تواند تضمین نماید که یک درب نصب شده چه دوامی در برابر عوامل محیطی و بلایای طبیعی دارد در ساخت این نوع درب توجه به نکات زیر ضروری می باشد:

* نصب صحیح موتور درب ریلی پارکینگ

* نصب صحیح دندان شانه ای مخصوص این نوع درب

* جوشکاری مناسب دندان شانه ای به درب اصلی یا لنگه بازشوی درب

* نصب صحیح چشمی تشخیص مانع

اگر تمایل به نصب درب برقی ریلی دارید گزینه طلایی می تواند نیاز شما را هم از لحاظ تعمین محصولات و هم از لحاظ نصب و راه اندازی برطرف نماید برای اطلاع از شرایط فروش – نصب و تخفیفات ویژه با ما تماس بگیرید.

درب اتوماتیک ریلی پارکینگ

کلمات کلیدی سئو : درب اتوماتیک,درب اتوماتیک کشویی,گزینه طلایی,

درب اتوماتیک گردان,درب اتوماتیک مثلثی,آچیلان در,درب اتوماتیک اسلایدی,

درب اتوماتیک اسلایدینگ,درب اتوماتیک تلسکوپی,درب اتوماتیک شیشه ای,

درب اتوماتیک پارکینگ,درب اتوماتیک کرکره ای,درب اتوماتیک گزینه طلایی,

درب های اتوماتیک,درب های اتوماتیک شیشه ای,دربهای اتوماتیک,دربهای اتوماتیک شیشه ای

[us_separator show_line=”1″ line_width=”default”]

نمونه کارهای درب اتوماتیک ریلی

[us_separator show_line=”1″ line_width=”default”][us_grid columns=”4″ post_type=”attachment” items_quantity=”” images=”6651,6652″ orderby=”post__in” items_gap=”” items_layout=”gallery_default” img_size=”us_600_600_crop” overriding_link=”popup_post_image” breakpoint_1_cols=”4″ breakpoint_2_width=”768px” breakpoint_3_width=”480px” breakpoint_2_cols=”4″ breakpoint_3_cols=”2″]
error: از کپی کردن مقالات سایت خودداری نمایید! با تشکر
تماس با درب اتوماتیک