خانه / درب اتوماتیک شیشه ای برقی 10% تخفیف
درب اتوماتیک شیشه ای
درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای برقی 10% تخفیف

[us_post_title align=”center” tag=”h1″ migration_add_content=”1″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22font-size%22%3A%223rem%22%2C%22line-height%22%3A%221.1%22%2C%22margin-bottom%22%3A0%7D%7D”]

امروزه از درب اتوماتیک شیشه ای در بسیاری از مکان‌هایی مانند بیمارستان‌ها، فروشگاه‌ها، سازمان‌ها و … که جزو بیشترین رفت‌ و آمد است استفاده می‌شود. اگر شما هم به تازگی در فکر خرید درب اتوماتیک هستید و هیچ پیش زمینه و ذهنیتی از قیمت این نوع درب ها ندارید؟ ضمن مطالعه و بررسی مطالب مرتبط با آن، از مشاوره رایگان گزینه طلایی استفاده کنید.

براي افزايش‌ رضايت‌ در‌ بخش‌ فضـای ورودی رعايـت اسـتانداردهايی نظيـر‌ پوشـش کـف ضد لغزش ، محلی برای نشستن در بيرون ساختمان ، آسان بـازو بـسـته شــدن درب ، دسترسـی افـراد‌ معلول‌ به تمام ورودی ها، درهای خـودکار،عـلائم‌ و نشانه‌ های ورودی اهميت‌ به‌ سـزايی دارد. لـذا، پيشنهاد می شود درب ورودی شيشه ای و اتوماتيک باشد. اتوماتيـک بـودن درب ، چنـدين مزيـت ارد. نخست آنکه دست‌ بـه آن نـمی خـورد، بنـابراين جـای دسـت بـر روی آن نمـی مانـد و کثيـف نمی شود يا ديرتـر کثيف می شود. ديگر آنکه باز شدن خودکار درب ، به ورودو خـروج اشـخاص‌ ناتوان‌ و کم توان کمک می کند. سـوم اينـکـه بــاز شـدن خودکـار درب ، از نظـر روان شـناختی نيـز خاصيت دعوت کنندگي دارد و بر شادابی محل می افزاید. درب اتوماتیک شیشه ای راه حلی کارآمد و زیبا برای جدا کردن محیط های داخلی ازخارجی، و یا جدا کردن محیط‌های داخلی از هم می باشد. درب اتوماتیک شیشه ای، همچنین به عنوان یکی از راهکارهای مؤثر برای بهینه کردن مصرف انرژی، تعریف می گردد. به این صورت که با تنظیمات اپراتورِ درب اتوماتیک شیشه ای، می توان میزان بازشوی لت ها را تغییر داد. این تنظیماتی که متناسب با هوای گرم و سرد صورت می گیرد باعث می‌گردد تا میزات انرژی تلف شده به حداقل مقدار خود برسد. صرفه جویی در مصرف انرژی برودتی و حرارتی در حد 35 تا 50 درصد در سال، کنترل دما و ورود گرد و غبار در اماکن با تردد بالا، امکان استفاده از حداکثر فضای موجود و همچنین تولید بر اساس اندازه محل مورد نظر، بهره مندی از امکانات و خدمات ویژه جهت مکان های خاص مثل بیمارستانها و درمانگاه ها و غیره، دقت و کیفیت بسیار بالا به علت استفاده از طراحی های جدید و مدرن و مواد اولیه با کیفیت، زیبایی بخشیدن به نمای ورودی ساختمانها، قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب شیشه ای اتوماتیک با توجه به عواملی همچون مراجعین، میزان ترافیک محل، تغییر فصول سال و حتی ساعات شبانه روز از اصلی ترین ویژگی های درب های اتوماتیک شیشه ای می باشد که آن را از درب های سنتی شیشه ای متمایز می گرداند. در چند سال اخیر درب اتوماتیک شیشه ای مورد استقبال انبوه سازان، صاحبان برج های مسکونی و اداری و همینطور ادارات، سازمانها و مراکز درمانی قرار گرفته است. بصورت کلی می توان گفت که درب شیشه ای برقی برای تمام ساختمان ها و مراکز پر تردد بسیار مفید و مطلوب می باشد. درب های اتوماتیک شیشه ای با توجه به کاربری ساده، نصب سریع و هزینه نگهداری پایین آن قابل استفاده برای تمامی مراکز پر رفت و آمد می باشند.

اگر بخواهیم از صاحبان برند در جهان نام ببریم می توان گفت: «این سوئیسی ها هستند که در تولید درب های اتوماتیک شیشه ای پیشتازند و همواره درب هایی با کیفیت و بسیار قدرتمند را به بازار روانه می کنند. اصلی ترین تفاوت محصولات سوئیسی با دیگر برندهای تولید کننده درب شیشه ای اتوماتیک در اپراتورشان است. چرا که تقریبا تمام برندهای تولید کننده درب های اتوماتیک شیشه ای از موتور دانکر در ساخت درب های تولیدی خود استفاده می کنند و وجه تمایز غالب درب های شیشه ای در همین بخش اپراتورشان است. برندهای ایتالیایی درب شیشه ای از نظر کیفی، قیمتی و توانایی در رده بعدی درب های اتوماتیک شیشه ای قرار می گیرند. این برندها هم غالبا در ساخت محصولات خود از موتورهای آلمانی ساخت شرکت دانکر استفاده می کنند و از این جهت هیچ تفاوتی با برندهای سوئیسی ندارند».

[us_separator size=”custom” height=”32px”]

گالری تصاویر دربهای اتوماتیک شیشه ای

[us_separator size=”custom” height=”32px”][qodef_image_gallery type=”image_grid” image_space=”yes” column_number=”5″ pretty_photo=”no” grayscale=”no” images=”6949,6908,6901,6900,6899,6897,6896,6893,6892,6874,6872,6586,6560″ image_size=”thumbnail”]

درب شیشه ای اتوماتیک

مدل : windrive2201
امکان اتصال به باطری و ups :
بدون صدا :
منوی قابل تنظیم :
خدمات پس از فروش : 10 سال
حداکثر وزن لنگه درب : یک لنگه Kg 120*1 دو لنگه 2*100 Kg
زمان باز نگه داشتن درب : 0.5 تا 120 ثانیه
حداکثر طول سیستم : 6 متر
ارتفاع کاور : 100*142 میلی متر
حالتهای کاری : خاموش/خودکار/ورود/خروج
منبع قفل : VDC12
نوع : کشویی
ریل قابل تعویض :
سیستم حسگر مانع :
Night Lock :
ضمانت نامه : 1 سال تعویض
قدرت موتور : 150 وات
حالت های باز شدن درب : اتوماتیک، زمستانی، ورود و خروج ممنوع، قفل, دائم باز
سرعت باز شدن درب : یک لنگه 8 تا 80 سانتی متر در ثانیه دو لنگه 16 تا 160 سانتی متر در ثانیه
سرعت بسته شدن درب : یک لنگه 8 تا 80 سانتی متر در ثانیه دو لنگه 16 تا 160 سانتی متر در ثانیه
حداقل طول سیستم : یک لنگه 1706 میلی متر دو لنگه 1766 میلی متر
عرض بازشو : یک لنگه 800 تا 2200 میلی متر دو لنگه 800 تا 2900 میلی متر
منبع سنسور : 24 VDC
درجه حفاظتی : IP22
جریان های حرکتی و نیرو : به طور دلخواه قابل تنظیم

Save

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

جهت  اطلاع از  لیست قیمت و دریافت کاتالوگ با پشتیبانی تماس بگیرید.

درب اتوماتیک شیشه ای , درب شیشه ای اتوماتیک , درب اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای آچیلان در , درب اتوماتیک شیشه ای گزینه طلایی

درب اتوماتیک خروج اضطراری

درب اتوماتیک محافظ عابر بانک A.T.M

درب شیشه ای اتوماتیک گزینه طلایی

error: از کپی کردن مقالات سایت خودداری نمایید! با تشکر
تماس با درب اتوماتیک