خانه / درب اتوماتیک / برترین شرکت درب اتوماتیک در ایران در سال 97
درب اتوماتیک گزینه طلایی
درب اتوماتیک گزینه طلایی

برترین شرکت درب اتوماتیک در ایران در سال 97

درب اتوماتیک گزینه طلایی

درب اتوماتیک گزینه طلایی

درب اتوماتیک گزینه طلایی
درب اتوماتیک گزینه طلایی

از زمانی که انسان خانه سازی را شروع کرد یکی از بخش های مهم آن دربهای خانه بود.

در طول زمان تغییرات عمده ای روی دربها اتفاق افتاده است به گونه ای که اکنون برای تقریبا هر مکانی دربی ورودی مخصوص آن نصب می شود اما ظاهر دربها بسیار متفاوت تر از شکل اولیه آن است با توجه به اینکه یک درب کجا و برای چه منظوری نصب شده است.

ایمنی خاصی در نظر گرفته می شود. نحوه باز و بسته شدن دربها نیز تفاوت هایی کرده است به گونه ای که امروزه در مکان های پرجمعیت برای راحتی در عبور نوع اتوماتیک دربهانصب می شود.

شرکت گزینه طلایی نیز در همین زمینه فعالیت کرده و درپی ایمنی مناسب با مکان و شرایط جوی نصب و راه اندازی می کند که در اصطلاح دربهای اتوماتیک گفته می شود.

می پردازیم به اصل مبحث : همانطور که مطلع هستید درب ورودی در ساختمان ، ادارات و یا سایر مکان ها از اهمیت خاصی برخوردار است البته قصد نداریم دلایل اهمیت را ذکر کنیم چرا که خارج از حوصله بحث ماست.

هنگامی که تردد در ورودی بیشتر شود طبیعی است که بازوبسته کردن درب کار مشکلی خواهد بود مثلا فرض کنید در یک مجتمعی چندین واحدی وسایل نقلیه دائم در حال ورود و خروج باشند اگر درب ورودی به شکل سنتی استفاده شود و دستی بازوبسته شود یک شخصی باید این امر را برعهده بگیرد.

درب اتوماتیک گزینه طلایی

که خُب مشکل دو چندان می شود و بایستی چند نفر شیفتی باشند و کار بازوبسته نمودن را انجام دهند.

در حال حاضر تکنولوژی در این زمینه خیلی به کمک ما آمده است و هم اکنون شما با هزینه ای معقول یک درب ورودی اتوماتیک را خواهید داشت که به هر تعداد در طول شبانه روز بازو بسته می شود.

دیگر با سایر مزایا خودتان فکر کنید می بینید چه امکاناتی در سهولت تردد فراهم می شود. در واقع این شما هستید که ورودی خود را طراحی می کنید حتما می پرسید چگونه؟

درب اتوماتیک

خُب ببینید شما تعیین می کنید درب ورودی کرکره ای ، ریلی ، شیشه ای و یا بازویی (لولایی) باشد یا اینکه ابعاد آن چقدر باشد البته به جز نوع کرکره ای درب ورودی باقی نوع ها بایستی توسط آهنگر ساخته و نصب شود سپس پرسنل نصاب گزینه طلایی جهت نصب اجزائی مانند موتور و قطعات بر روی درب ورودی اقدام خواهند کرد.

درب اتوماتیک امروزه کاربردهای مشخصی دارد و مشتریان خاص خود را و در انواع درب های اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک پارکینگی تولید و نصب می شود.

درب اتوماتیک گزینه طلایی

درب های اتوماتیک لوازم و مشتقات گوناگونی دارد مانند انواع جک درب اتوماتیک پارکینگ ، انواع اپراتور درب های اتوماتیک شیشه ای و …کاربرد نوع درب شیشه ای آن مختص مکان هایی می باشد که تردد در آن زیاد است و کاربرد نوع پارکینگی آن نیز مشخصا برای درب ورودی پارکینگ مجتم های مسکونی و سایر بناها دارد.

شرکت گزینه طلایی با پرسنل مجرب خود مجری انواع پروژه های درب اتوماتیک شیشه ای و درب اتوماتیک پارکینگ می باشد و در این زمینه رزومه کاری مناسبی با وجود تازه تاسیس بودن دارد.

ما در درافزار جهت راحتی مشتریان و همکاران اقدام به طبقه بندی محصولات و تنظیم آن به صورت کاتالوگ های دیجیتال کرده ایم کاتالوگ هایی مانند:

کاتالوگ درب های اتوماتیک شیشه ای ، درب بازکن اتوماتیک ، کرکره برقی ، تیغه کرکره برقی و …برای دریافت کاتالوگ مورد نیاز خود و یا دریافت لیست آخرین قیمت ها با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان کاتالوگ خود را در آدرس پست الکترونیک خود دریافت نمایید.

در هنگام جستجو در موتور جستجو اغلب دوستان به جای نوشتن درب اتوماتیک عبارت در اتوماتیک یا درب اتوماتیک را تایپ می کنند ولی اصل همان درب اتوماتیک است که به معنی انواع درب اتوماتیک نیز می توان تلقی کرد.

درب اتوماتیک گزینه طلایی

چرا که درب اتوماتیک یک نوع خاص درب نیست بلکه به چندین نوع طبقه بندی می شود که از جمله آن درب اتوماتیک یا درب اتوماتیک پارکینگ ، اتوماتیک شیشه ای ، اتوماتیک کرکره ای می توان نام برد.

شرکت گزینه طلایی در زمینه نصب درب های اتوماتیک شیشه ای و اتوماتیک پارکینگی حساست و دقت خاصی به خرج داده و پرسنل با تجربه ای را به خدمت گرفته است و کلیه ی پروزه های انجام شده خود را تا کنون پشتیبانی کرده و برای رفع مشکلات احتمالی همواره آماده گی دارد رضایت مشتریان گواه این ادعای ما می باشد.

درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک به چندین نوع مختلف تقسیم می شوند و هر کدام کاربر خاص خود را دارد.

چند نمونه از درب های اتوماتیک که شرکت گزینه طلایی نصب و راه اندازی و پشتیبانی آن ها را برعهده دارد عبارت اند از:

1- درب اتوماتیک شیشه ای سایددرب اتوماتیک شیشه ای ساید

2- درب اتوماتیک شیشه ای گرددرب اتوماتیک شیشه ای گرد

3- درب پارکینگ راجر

 4- درب کرکره ای پارکینگ

5- درب اتوماتیک تلسکوپی و کلیه این درب ها خدمات دهی کامل می شوند.

درب اتوماتیک گزینه طلایی

به این معنی که کلیه لوازم و تجهیزات مورد استفاده در آن ها از جمله اپراتور ، جک و … گارانتی و خدمات پس از فروش چندساله دارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شرکت گزینه طلایی فروشنده انواع دربهای اتوماتیک راجر دربهای اتوماتیک فادینی , spd نصب و راه اندازی انواع درب با قیمت مناسب در کمترین زمان در سراسر ایران

جدیدترین محصول شرکت گزینه طلایی درب اتوماتیک است که به تازگی توسط این شرکت ساخته و عرضه بازار شده است.

اولین شرکت درب اتوماتیک هستیم که ۱۷ درصد تخفیف برای کلیه حصولات و خدمات در نظر گرفته ایم و بیمه محصولات را برعهده داریم شرکت های فعال در زمینه درب اتوماتیک از گزینه طلایی الگوبرداری می کنند.

گارانتی حداقل ۱۲ ماهه محصولات بهبود کیفیت محصولات و خدمات هدف اصلی گزینه طلایی است.

شرکت دربهای تمام اتوماتیک گزینه طلایی را می توان یکی از بزرگترین وارد کننده ها و تولید کننده های دربهای اتوماتیک در ایران دانست که در سال 1371 تاسیس گرده است.

درب اتوماتیک گزینه طلایی

که یکی از شرکت‌های مطرح در حوزه درب اتوماتیک با سابقه ای از دو دهه فعالیت در این صنعت می باشد.

که با حضور موثر در بازار با استفاده از تخصص‌های داخلی و تجربیات متخصصین سایر کشورها جهت ارائه خدمات حرفه‌ای به مشتریان اقدام می نماید. از محصولات برجسته این شرکت درب اتوماتیک شیشه ای را می توان نام برد که در 8 نوع و در مدل های متنوع به فروش می رسد.

سایر محصولات شرکت درب اتوماتیک کرکره ای ، درب پارکینگ اتوماتیک بازویی و … است.

ویدئوهای درب اتوماتیک گزینه طلایی

اولین کلیپ اختصاص دارد به بخشی از محصولات اجرا شده شرکت گزینه طلایی در زمینه درب شیشه ای اتوماتیک

ویدئوی درب مثلثی و برخی دیگر محصولات گزینه طلایی مانند درب کشویی اتوماتیک و …

Save

Save

Save

قیمت درب اتوماتیک:

شرکت گزینه طلایی انواع درب های اتوماتیک شیشه ای و پارکینگی را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان عزیزان در سراسر ایران قرار می دهد نصب و راه اندازی با کمترین قیمت نسبت به سایر شرکت ها و همکاران یکی از مزیت های اصلی ما می باشد.

قیمت دربهای اتوماتیک برپایه چندین فاکتور مهم استوار است و بر بالا یا پاین شدن قیمت درب تاثیر گذار هستند مثلا اینکه در یک درب اتوماتیک شیشه ای چه اپراتوری نصب شود ، از چندصد هزار تومان تا بیش از یک میلیون تومان در قیمت درب تاثیر می گذارد.

لطفا قبل از سفارش با ما مشاوره نمایید تا متناسب با هزینه و توان مالی شما درب مورد نظر با بهترین قطعات و تجهیزات نصب و راه اندازی شود

جهت اطلاع از آخرین قیمت درب اتوماتیک با ما تماس بگیرید.

جهت دریافت مشاوره و یا سفارش محصولات ما با گزینه طلایی در تماس باشید. دوربین مدار بسته

درب اتوماتیک گزینه طلایی
درب اتوماتیک گزینه طلایی

درب اتوماتیک آچیلان در

مطلب پیشنهادی

درب اتوماتیک پارکینگ

درب پارکینگ اتوماتیک با کیفیت و ارزان با گزینه طلایی

درب اتوماتیک پارکینگ درب اتوماتیک پارکینگ هرآنچه که باید در مورد درب اتوماتیک پارکنیگ بدانید …

error: از کپی کردن مقالات سایت خودداری نمایید! با تشکر
تماس با درب اتوماتیک