خانه / وبلاگ / درب پارکینگ اتوماتیک با کیفیت و ارزان با گزینه طلایی
درب اتوماتیک پارکینگ
درب اتوماتیک پارکینگ

درب پارکینگ اتوماتیک با کیفیت و ارزان با گزینه طلایی

درب اتوماتیک پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ

هرآنچه که باید در مورد درب اتوماتیک پارکنیگ بدانید در زیر اشاره شده است:

این سیستم جهت درب پارکینگ‌ها و منازل و… طراحی شده و در نصب و راه اندازی آن هیچ نیازی به تغییر درب موجود ساختمـان نبـوده و در وضعیت فعلی درب، نصب می‌­شود. این سیستم به صورت کنتـرل از راه دور هدایت شده و به تعداد واحدها، کنترل از راه دور تعبیه می‌شود.

به دلیل استقبال زیاد همووطنان عزیز از درب اتوماتیک بازویی جهت نصب در ورودی پارکینگ، عنوان این دسته از محصولات گزینه طلایی را درب اتوماتیک پارکینگ نامگذاری کردیم. در اصل همانطور که در تصاویر مشخص است جک های برقی که بازویی نامیده می شوند بر روی درب لولایی معمولی محل مورد نظر نصب و توسط یک ریموت کنترل رادیویی از راه دور باز و بسته می شوند. متعلقات درب اتوماتیک مورد درخواست شما در ادامه درج شده است.

درب اتوماتیک پارکینگ

توان جابجایی جکهای بازویی متفاوت بوده و برای هر نوع درب لولایی با هر وزنی موجود می باشد. ویژگی های فنی مشترک کلیه‌ی جکهای بازویی به شرح زیر می باشد:

  • کم مصرف
  • با دوام و تعداد بازوبسته شدن نامحدود
  • 5 سال گارانتی تعویض بی  قید  و شرط موتور
  • 10 سال خدمات پس از فروش

درب اتوماتیک پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ به این روش است که به عرض و ارتفاع محل نصب آن که متناسب با استاندارها و قوانین ساختمان های مسکونی مربوط است پیاده سازی و نصب می گردد ، از موتور مکانیکی درب پارکینگ در درب های اتوماتیک پارکینگ منازل استفاده می گردد ، ولی اگر بخواهیم برای مراکز عمومی این نوع درب ها را استفاده کنیم موتورهای دیگری نیز موجود می باشد.

درب اتوماتیک پارکینگ به چند نوع تقسیم می شود مانند درب پارکینگ لولایی درب پارکینگ سکشنال و درب پارکینگ کرکره ای شرکت گزینه طلایی هر سه نوع درب را نصب و راه اندازی می نماید هر کدام از این درب ها ویزگی هایی دارند و برای محل های بخصوصی مناسب هستند.

درب اتوماتیک پارکینگ

برای مثال درب اتوماتیک پارکینگ سکشنال برای محل هایی که جا برای باز شدن محدود است مناسب می باشد چرا که به صورت سکشنال باز می شود یعنی به طرف سقف باز شده و در زیر سقف جا می گیرد و مانند درب کرکره ای جمع نمی شود.

بیشترین درب اتوماتیک پارکینگ مورد استفاده نوع لولایی آن است که به لحاظ هزینه مناسب تر است چرا که می شود همان درب ساده قبلی را اتوماتیک کرد و جک های پارکینگی را در محل مناسب بست ، درب های پارکینگ امروزه در تمامی ساختمان های نوساز تعبیه شده است منتهی در برخی از ساختمان های چند طبقه یا حتی یک واحدی به لحاظ امنیتی بیشتر مردم دوست دارند ، که نوع اتوماتیک را راه اندازی کنند اگر درب پارکینگی لولایی دارید نیازی به تعوض یا نوسازی جدید نیست و با کمی بهینه کردن محل و نصب جک های مربوطه و سایر سیستم ها می شود از همان درب های پارکینگ اولیه استفاده کرد.

قیمت درب اتوماتیک پارکینگ

اگر می خواهید از آخرین وضعیت درب اتوماتیک پارکینگ درب اتوماتیک پارکینگ مطلع شوید و یا اینکه از قیمت لوازم و تجهیزات مرتبط با درب اتوماتیک آگاه شوید با شرکت گزینه طلایی تماس بگیرید ما کاتالوگ های ویزه مشتریان و همکاران تدوین کرده ایم که برچسب قیمت درب اتوماتیک پارکینگ و متعلقات آن در این کاتالوگ ها کنجانده شده است.

درب کرکره ای پارکینگ

درب کرکره ای پارکینگ یکی از نمونه خدماتی است که شرکت گزینه طلایی در طول بیش از یک دهه فعالیت خود ارائه داده است مناسب برای مکان هایی است که درب لولایی وجود ندارد یا اینکه به لحاظ ظاهری و کمبود فضای بازشو انتخاب می شود. درب کرکره ای پارکینگ متشکل از کرکره برقیکرکره برقی ، موتور الکترومکانیکی و سایر اجزاء است. ابتدا باید محل نصب توسط نصاب شرکت بررسی شود بعد طبق اندازه های داده شده تیغه ها روی هم سوار شوند.

درب اتوماتیک پارکینگ

طرح تیغه نیز بر اساس سلیقه مشتری از بین طرح های موجود انتخاب و برش داده می شود. طبق اندازه ای که است وزن درب نیز تخمین زده می شود و طبق وزن درب کرکره ای پارکینگ یک موتور درب کرکره ای پارکینگ انتخاب می شود که معمولا یک مدل از نوع ساید یا توبلار بارزانته ایتالیا می باشد.

درب کرکره ای اتوماتیک  پارکینگ

جزء خدمات برتر گزینه طلایی محصوب می شود این درب شامل چندین نوع است که به اختصار توضیح داده خواهند شد.

۱- درب کرکره ای اتوماتیک   پارکینگ ترک:

برای ساخت آین درب از تیغه درب کرکره ای ترک استفاده شده – کیفیت تیغه مناسب می باشد و برای شرایط آب و هوایی ایران می تواند گزینه مناسبی باشد.

۲- درب کرکره ای اتوماتیک    پارکینگ ایتالیا:

در ساخت آن از تیغه های مرغوب شرکت بارزانته ایتالیا استفاده شده است و عملکرد بسیار خوب و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری تا مدت ها قابل استفاده است.

۳- درب کرکره ای اتوماتیک     پارکینگ تبریز:

همانطور که از نام آن مشخص است با استفاده از تیغه های ساخت داخل و استان تبریز ساخته می شود ، موتور استفاده شده در آن بارزانته ایتالیا می باشدو نسبت به نوع ترک و ایتالیا از مرغوبیت پایین تری برخوردار است.

کاربرد درب اتوماتیک پارکینگی دولنگه:

• امنیت دربهای مراکز نظامی و مکانهای خاص مانند درب های اتوماتیک آزمایشگاهها و انبارها
• مصرف انرژی مانند دربهای اتوماتیک هتلها، درب های اتوماتیک فروشگاهها
• از نظر بهداشتی کاربرد در اتاق عمل و برخی آزمایشگاه ها
• سرعت بخشیدن بالا به کار مانند درب های اتوماتیک مکانهای صنعتی
• از نظر رفاه تبدیل درب های معمولی به دربهای اتوماتیک پارکینگ منازل، درب های اتوماتیک بیمارستانها و ….
• جایگزین نیروی انسانی بدون پیاده شدن از خودرو جهت بازکردن دستی درب پارکینگ

درب پارکینگ کرکره ای:

باز و بسته شدن سریع این درب ها یک ورودی و محل عبور سیال و روانی را ایجاد می کند. و هم چنین می توانند به سیستم های خروج اضطراری نیز مجهز شوند. فضای کمی را اشغال می کند و می تواند طوری نصب شود که رول جمع شده در بالای درب کرکره ای بسته به نیاز و خواست مشتری به سمت بیرون یا داخل ساختمان جمع شود.

درب های اتوماتیک کرکره ای در برابر باد و باران و طوفان و برف مقاوم است و از درب و پنجره های ساختمانی در برابر شرایط آب و هوایی محافظت می کند.

درب اتوماتیک پارکینگ

این درب ها ضد سرقت می باشند و بیشترین آسایش و امنیت را برای درب و پنجره های ساختمانی فراهم می کند. یک درب کرکره ای اتوماتیک به صورت تحت الحفظی مثل یک دیوار پولادین غیر قابل نفوذ است.

این محصول از ترکیب زیبایی و استحکام ساخته شده است تا ایجاد مقاومت بهینه ای در برابر طوفان و شرایط بد آب و هوایی و شرایط بدی چون آتش سوزی و نیز ایجاد امنیت بالایی در برابر سارقان را تضمین کند.

درب اتوماتیک پارکینگ

به طور کلی می توان گقت تمام عملکرد های درب های اتوماتیک کرکره ای جهت محافظت از فضای درونی در برابر شرایط بد محیط بیرون است.

این درب ها همانند مرز بین محیط داخل ساختمان شما با محیط بیرون است.

مطلب پیشنهادی

درب اتوماتیک گزینه طلایی

برترین شرکت درب اتوماتیک در ایران در سال 97

درب اتوماتیک گزینه طلایی درب اتوماتیک گزینه طلایی از زمانی که انسان خانه سازی را …

error: از کپی کردن مقالات سایت خودداری نمایید! با تشکر
تماس با درب اتوماتیک