خانه / آشنایی بادوربین مداربسته
آشنایی با دوربین مداربسته
آشنایی با دوربین مداربسته

آشنایی بادوربین مداربسته

آشنایی بادوربین مداربسته

آشنایی بادوربین مداربسته

دوربین مداربسته به دسته های مختلف تقسیم بندی می شود و هر کدام کاربرد خاص خود را دارند محصولات ارائه شده در این زمینه عبارتند از:

* دوربین مداربسته دام

* دوربین مداربسته دید در شب

* دوربین مداربسته صنعتی

هر کدام از این دسته بندی ها نیز شامل مدل ها و کاربردهای خاص خود هستند. شرکت دیجی در یکی از بزرگترین تامین کننده های این محصول می باشد و کاتالوگ جامعی از آن را تدوین کرده است برای دریافت کاتالوگ ابتدا باید عضو سایت شوید.

آشنایی با دوربین مداربسته

 امروزه در مراكز صنعتي و اداري جهت نظارت بر محيط فيزيكي و نظارت بركار كاركنان يا كـارگران در جـهت كنترل و مديـريت بهـتر و كارآمـد‌تر بـه وفـور از سيستمهاي تـلويزيوني مـداربسته (closed circuit TV)(cctv) استفاده مي شود. اين سيستم ها به عنوان سيستم هاي كنترل تصويري نيز ناميده مي شوند. گاهي نيز از اين سيستمها با مخفف CCVE (تجهيزات ويدئويي مدار بسته) ياد مي شود. در محلهايي مانند بانكها ـ ادارات ـ دانشگاه ها ـ كارخانجات ـ فروشگاههاي بزرگ ـ فروشگاههاي فروش اجناس گرانقيمت مانند طلافروشيها ـ سوپرماركت هاي بزرگ و در كنترل ترافيک خيابان ها و چهارراه‌ ها اين سيستم ها را مي توان نصب و مورد استفاده قرار داد. استفاده از اين سيستم ها در منازل مسكوني رواج چنداني نيافته است ولي با پا به عرصه گذاشتن سيستم هاي تصويري كه قادرند حركت را در محدوده تحت نظارت سيستم تشخيص و اعلام خطر نمايند يا توسط سنسورهاي خاصي تحريک شده و شروع به ضبط فيلم از محل بنمايند انتظار مي رود. كه استفاده از اين سيستم ها در منازل مسكوني نيز گسترش بيايد. به اينگونه سيستم ها هم اكنون اصطلاح دزدگير تصويري اطلاق مي شود.

error: از کپی کردن مقالات سایت خودداری نمایید! با تشکر
تماس با درب اتوماتیک