خانه / راهبند
راهبند
راهبند

راهبند

راهبند

راهبند

راهبند اتوماتیک پارکینگ در متراژ 2 الی 16 متر برندهای ایتالیایی، ایرانی، چینی درجه یک با قیمت ارزان.

راهبند بولارد

راهبند بولارد

این مدل از نوع الکتروهیدرولیک می‌باشد به این مظمون که سیستم عملکردی مشتمل بر روغن و هوا می‌باشد که این خصیصه باعث ایجاد سرعت قابل ملاحظه در سیلندر متحرک راهبند می‌شود و تنش‌های موضعی کلاً از بین برده و امکان تردد بالا را جهت اماکن پر تردد مهیا می کند.

شرکت گزینه طلایی این نوع راهبند را نیز در سبد محصولات خود قرار داده است.

لازم به ذکر است، عدم نیاز دستگاه به سرویس و تنظیمات دوره‌ای می‌باشد در این مورد لازم به ذکر است که سیستم در برابر تغییرات جوی ( دما ) از 40- درجه سانتیگراد زیر صفر الی 55 درجه سانتیگراد بالای صفر کارایی صد درصد داشته و همچنین با نوسانات شدید برق و حتی قطع برق به مدت زمان طولانی برنامه سیستم دچار اختلال نمی‌شود.

راهبند میله ای

راهبند میله ای
راهبند میله ای

راهبند اتوماتیک با عملکردی فوق العاده و کارآیی بالا که در نوع خود بی نقص‌ترین است و با توجه به طراحی منحصر بفردی که در ساختشان انجام شده است حتی در حالت عادی نیز چشم نوازی می‌کنند.

این راهبند اتوماتیک با ولتاژ 220 ولت برای کارکرد مطمئن در تمام محیط ها مناسب می باشد و بدنه آلومنیومی محکم آن محافظت فوق العاده ای در برابر عناصر فیزیکی ، جوی و صدمات احتمالی بدان می بخشد.

برد الکترونیکی که با تمام اتصالات مورد نیاز جهت انجام یک نصب اتوماتیک هماهنگ است و با نمایش تیغه درحرکات باز و بسته شدن کامل می شود.

سیستم آزادسازی دستی توسط یک درب قابل قفل به راحتی امکان خلاص نمودن موتور را فراهم و در نهایت محافظت می‌شود.

در برخی از مدل ها یک اهرم آزادسازی دستی که توسط کلید خارجی فعال میشود را نیزمی توانید مشاهده نمائید.

بخاطر وجود داشتن یک ساعت با زمان واقعی برد الکترونیکی این امکان را به شما می دهد که ۱۰ رویداد را ( که بروی صفحه نمایش می باشد) تنظیم کنید و این رویداد ها این فرصت را به شما می دهند که بسته یا باز شدن موتور را در زمان های مختلف در طول روز در طی بازده ۳ هفته ای (برای روزهای مختلف) تنظیم کنید.

این رویدادها می توانند فعال یا غیرفعال شوند ( در طول ایام تعطیلات) چه از طریق منو یا از طریق کانال رادیویی

چنانچه قبل از سفارش نیاز به مشاوره دارید مشاورین ما در گزینه طلایی آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

به این صفحه مراجعه کرده و اطلاعات تماس با گزینه طلایی را بدست آورید : تماس با ما

error: از کپی کردن مقالات سایت خودداری نمایید! با تشکر
تماس با درب اتوماتیک