خانه / وبلاگ / قیمت درب اتوماتیک حیاط و فروشگاه را از ما بپرسید
قیمت درب اتوماتیک فروشگاهی کرکره ای

قیمت درب اتوماتیک حیاط و فروشگاه را از ما بپرسید

حیاط منزل شما به درب اتوماتیک احتیاج دارد؟ فروشگاهی که دارید بدون درب برقی اتوماتیک هست؟ به دنبال آگاهی از آخرین قیمت درب اتوماتیک هستید؟ اصلا به دنبال یک شرکت معتبر برای نصب درب هستید؟ خُب، همینجا نیاز خود را مطرح کنید! ابتدا مشاوره تخصصی رایگان و سپس اخذ پیش فاکتور فروش و در انتها نهایی کردن سفارش. اینها مراحلی است که شما را به خانواده بزرگ گزینه طلایی متصل می کند. پیش از این هر تصوری از شرکتها یا نصابان دربهای اتوماتیک در ذهن دارید فراموش کنید! تفاوت زیادی بین گزینه طلایی با سایرین است که از قیمت گرفته تا کیفیت و خدمات پس از فروش همه و همه تفاوت واضحی با بقیه فعالان وجود دارد. شما با یک برند مشهور طرف هستید که شهرت خود را با عمل به تعهدات خود در قبال مشتریان بست آورده است.

قیمت درب بازویی حیاط یا پارکینگ مجتمع های مسکونی و تجاری چقدر است؟

تغییرات قیمت تقریبا لحظه ای است و انتظار یک قیمت ثابت را نداشته باشید، ولی این اطمینان را می دهیم که پس از صدور پیش فاکتور فروش تا 24 ساعت قیمت درب اتوماتیک را برای شما ثابت نگهداریم و خواهشمندیم در این مدت سفارش خود را نهایی کنید. جک پارکینگی در ایران عمری در حدود ۲۰ سال دارد. اما جک پارکینگی ایرانی مدت زیادی نیست که تولید میشود . باید گفت در ابتدا نمی توانستیم به محصولات جک درب اتوماتیک ایرانی اعتماد کنیم اما در حال حاضر می توانیم به صورت قطع مهر تاییدی زد بر محصولات با نام نشان و با کیفیت ایرانی بالا رفتن ارزش ارز در کشور شاید ناخواسته مردم را به استفاده از محصولات ایرانی و ارزان قیمت تر برده و حالا که مدتی است به صورت بالا از جکهای پارکینگی ایرانی استفاده می شود، فیدبکی موفق از این محصولات دریافت شده است. البته کارشناسان سیستمهای حفاظتی قبلا از بالا بودن کیفیت این محصولات گفته بودند اما وقتی در عمل تجربه موفقی دریافت شود نتیجه چیز دیگری می شود.

قیمت درب کرکره ای فروشگاهی اتوماتیک شرکت گزینه طلایی چقدر است؟

امروزه در بسیاری از فروشگاه ها برای ایجاد امنیت، زیبایی و کارکرد آسان از کرکره اتوماتیک استفاده می شود. در درب اتوماتیک فروشگاهی به طور کلی از دو نوع موتور توبولار (داخل شفت رونده) و ساید زنجیری استفاده می شود. برای کرکره هایی با عرض و ارتفاع بالا و همچنین تردد بیشتر از موتورهای ساید زنجیری استفاده می شود، که این نوع موتور به علت داشتن قدرت بالا، نیاز به تعمیر کم و خرابی کمتر و همچنین خلاص کن بسیار ساده دارد لازم به ذکر است از این نوع موتور زنجیری در کل کشور استقبال زیادی شده است. قیمت این نوع درب نیز ثابت نیست و به دلیل استفاده از قطعات متعدد مخصوصا آهن و آلومینیوم، می بایست لحظه ای یا حداقل روزانه قیمت را جویا شوید.

قیمت درب اتوماتیک فروشگاهی کرکره ای

مطلب پیشنهادی

درب اتوماتیک پارکینگ

درب پارکینگ اتوماتیک با کیفیت و ارزان با گزینه طلایی

درب اتوماتیک پارکینگ درب اتوماتیک پارکینگ هرآنچه که باید در مورد درب اتوماتیک پارکنیگ بدانید …

error: از کپی کردن مقالات سایت خودداری نمایید! با تشکر
تماس با درب اتوماتیک