خانه / سوالات متداول / کیفیت کدام اپراتور را تایید می کنید؟
بهترین کیفیت درب اتوماتیک
بهترین کیفیت درب اتوماتیک

کیفیت کدام اپراتور را تایید می کنید؟

بهترین کیفیت درب اتوماتیک

بهترین کیفیت درب اتوماتیک

سوال مطرح شده از جنبه های مختلف قابل بررسی است تا به پاسخ روشنی که مد نظر مصرف کننده است برسیم:

یکی از مواردی که موجب تعیین کیفیت یک اپراتور درب شیشه ای مورد ارزیابی قرار می گیرد تعداد دفعات باز و بسته شدن آن است که هر چقدر این عدد بزرگ تر باشد و واقعی! کیفیت آن اپراتور را مشخص می کند.

نا گفته نماند که امروزه در اغلب محصولات تولیدی، برندی که محصول دارد در فروش آن تاثیرگذار است و به نوعی ملاک ارزشیابی است.

برای مثال یک خودروی بنز نسبت به یک خودروی چینی کمتر مورد ارزیابی کیفی قرار می گیرد چرا که کمپانی سازنده اعتبار لازم را در طول سالیان متمادی کسب کرده است.

در حوزه درب اتوماتیک نیز که اپراتور جزء محصولات مهم استفاده شده در آن است،این قاعده وجود دارد و بهتر است شما نیز ابتدا محصولات برندهای معتبر را بررسی و خریداری نمایید.

پیشنهاد ما اپراتورهای درب شیشه ای ساخت اروپا می باشد. مانند ایتالیایی یا سوئیسی

[us_image image=”6999″]

برندهای تقلبی درب اتوماتیک:

درب های اتوماتیک شیشه ای دارای جزء حساسی هستند که به نوعی قلب تپنده آن محسوب می شود که اسم آن اپراتور می باشد.

به مانند خیلی از محصولات عرضه شده در داخل که توسط سودجویان با  لوازم تقلبی منتاژ می شوند یا درون آن ها قطعات تقلبی جاسازی

می کنند یا حتی از لوازم اصلی می کاهند!

در مورد دربهای اتوماتیک نیز این اتفاقات رخ می دهد و متاسفانه برخی سودجویان با وارد کردن اپراتورهای درجه چندم که ضایعات محسوب می شوند و تزئین آن ها به علامت تجاری تولید کنندگان معتبری چون گزینه طلایی که شناخته شده هستند قصد اخذ سود بیشتر و تخریب نام تجاری شرکت ها را دارند.

خواهشمندیم تذکرات گزینه طلایی را جدی بگیرید و به صرف کم بودن هزینه تمام شده اقدام به سفارش نصب نکنید ، هزینه هر محصولی مطابق با کیفیت محصول و پشتیبانی از آن تعیین می شود.

یک درب اتوماتیک که قطعات اصلی آن وارداتی از کشورهای اروپایی می باشد نمی تواند هزینه سه ، چهار میلیونی داشته باشد آن هم با نوسانات قیمت ارز و افزایش سالانه مالیات و گرونی لوازم جانبی و همچنین افزایش دستمزد و حقوق پرسنل لذا، عقل سلیم حکم می کند حتما دقت نظر بیشتری داشته باشیم!

سپاس از توجه شما

مطلب پیشنهادی

درب اتوماتیک گزینه طلایی

برترین شرکت درب اتوماتیک در ایران در سال 97

درب اتوماتیک گزینه طلایی درب اتوماتیک گزینه طلایی از زمانی که انسان خانه سازی را …

error: از کپی کردن مقالات سایت خودداری نمایید! با تشکر
تماس با درب اتوماتیک