خانه / وبلاگ / مشخصات یک درب بازکن هوشمند خوب
قیمت درب بازکن اتوماتیک هوشمند

مشخصات یک درب بازکن هوشمند خوب

در چند سال اخیر اغلب منازل مسکونی، ساختمانهای تجاری، اداری، فروشگاهها و بیمارستانها ورودی های سازه را به حداقل یک نوع درب بازکن اتوماتیک هوشمند مجهز کرده اند. نکته قابل تامل هزینه بالای این نوع دربها برای صاحبان سازه می باشد که لزوم توجه به مطالعه مشخصات یک درب بازکن هوشمند خوب را بیش از پیش مهم جلوه می دهد. بسته به نوع دربی که درخواست نصب آن را خواهید داشت مشخصات کیفی و عملکردی آن نیز تعریف متمایزی دارد برای مثال درب از نوع شیشه ای است یا کرکره ای یا بازویی؟ تا آنجایی که حوصله بحث اجازه می دهد توضیحات هر نوع درب اتوماتیک را در زیر گنجاندیم تا در انتخاب دید بازتری داشته باشید.

درب بازکن بازویی (با استفاده از جک درب را باز می کند): مشخصات یک درب بازکن بازویی خوب به کیفیت جک بازویی مورد استفاده برای بازو بسته کردن درب بستگی دارد و کلا در همین هم خلاصه می شود و مدار کنترل و فرمان در اولویت بعد هستند. در این مورد نباید به محصولات مونتاژ چین اعتنا کرد چراکه حتی محصولات مونتاژ وطنی به مراتب کیفیت بهتری دارند توصیه ما محصولات وارداتی اصل ایتالیایی است که جهت آگاهی از انواع برند معتبر و قیمت هرکدام با گزینه طلایی تماس بگیرید.

درب بازکن کرکره ای: اساس کار این نوع درب بر کنترل از راه دور استوار است ولی در ورودی یک سنسور تشخیص مانع بکار می رود تا مانع از بروز سوانح ناگوار شود و همین مورد هوشمند بودن این درب را به رُخ می کشد. برای برآورد کیفیت این نوع درب هم کیفیت موتور الکترومکانیکی و هم تیغه کرکره بکار رفته در تولید و نصب آن مهم هستند. کیفیت سایر اجزاء تشکیل دهنده در اولویت های بعد قرار دارند. برای آگاهی از انواع موتور کرکره اتوماتیک و تیغه های موجود در ایران با گزینه طلایی گفتگو کنید.

مطلب پیشنهادی

درب اتوماتیک پارکینگ

درب پارکینگ اتوماتیک با کیفیت و ارزان با گزینه طلایی

درب اتوماتیک پارکینگ درب اتوماتیک پارکینگ هرآنچه که باید در مورد درب اتوماتیک پارکنیگ بدانید …

error: از کپی کردن مقالات سایت خودداری نمایید! با تشکر
تماس با درب اتوماتیک